DPF valymas

DPF filtro valymas

Ar jūsų prietaisų skydelyje užsidegė DPF sistemos įspėjimo lemputė? Ar automobilis prarado galią ir įsijungė avarinis režimas?
Jei atsakymas yra TAIP, jūsų DPF filtras yra užsikimšęs.

Būkite atsargūs, nes tokiu atveju variklio išmetamųjų dujų slėgis yra per didelis ir galite sugadinti turbiną! Galime išvalyti bet kokio tipo DPF filtrą ir grąžinti jums beveik naujos būklės, o tai apsaugo Jus nuo didelių išlaidų ateityje. Procesas efektyvus tiek laiko, tiek sąnaudų atžvilgiu. Susisiekite su mumis šiandien, kad gautumėte išsamios informacijos. Mes siūlome atsiėmimo ir grąžinimo paslaugą, greitą pristatymą, kokybišką valymą ir prieinamą kainą. Nuėmus DPF filtrą, pašalinami visi davykliai ir sensoriai. Kai filtras bus paruoštas perduoti ,mums informuokite ir mes užsakysime transportavimo paslaugą. Gavus filtrą atliekame šie procesai:

1. DPF filtras yra apžiūrimas iš išorės, naudojant rentgeną, kad būtų patikrintas DPF filtro vidus (jeigu apžiūrint, vidus yra išlydytas, suskaldytas ar pažeistas – filtras nebus valomas, jis bus grąžintas siuntėjui).

2. Išmatuojamas grįžtamasis slėgis (Back Pressure), nustatomas užsikimšimo lygis.

3. Filtras valomas tiksliai atsižvelgiant į jo užsikimšimą (valymo trukmė nuo 4 iki 8 val.)

4. Po valymo, dar kartą išmatuojamas grįžtamasis slėgis (Back Pressure). Švarus filtras išsiunčiamas užsakovui.

5. Savo laboratorijoje mes patikriname iš DPF filtro pašalintas medžiagas, kad nustatyti filtro užsikimšimo priežastį (natūralus užsikimšimas dėl ridos, turbinos gedimo, kuro sistemos problemų).

Mūsų laboratorija

Užsikimšęs DPF filtras

Išvalytas DPF filtras